De Ciobotaru MAge: 30-39 ani5 “ Zumzarel ” 04.05.2018Super de bun acest produs , folosesc și altele din această gamă
De Iolanda MAge: 20-29 ani5 “ Grozava💥 ” 06.04.2018Cel mai bun demachiant! Nu mai ramane urma de makeup si nu necesita clatire! Yass
De Anonim5 “ Super ” 21.11.2017Asa cum m-a obișnuit aceasta marca, si aceasta apa micelara este extrem de buna , si perfecta pentru tenul meu cu probleme .
De Anonim5 “ Eficienta ” 30.08.2017Buna! Eu sunt multumita de produsele acestui brand. De fiecare data ma salveaza din incurcaturi si ma ajuta cu tenul meu problematic.Eu va multumesc ca existati si ca faceti aceste minunatii de produse!
De Anonim5 “ Foare multumita ” 06.07.2017Imi curata fața foarte bine și nu îmi lasă senzația de piele care strânge.
De Anonim5 “ Produsul este deosebit. ” 02.02.2017Iubesc acest produs pentru ca este foarte bun pentru piele, este unul din produsele pe care le utilizez zilnic.
All comments on :
APA MICELARA ULTRA
PENTRU PIELEA SENSIBILA
pH fiziologic. Eficacitate ridicata de demachiere. Agenti de curatare selectionati pentru toleranta optima.
Vezi detalii produs7 Testimoniale
De Ciobotaru M
Age: 30-39 ani
“ Zumzarel ”
Super de bun acest produs , folosesc și altele din această gamă
De Iolanda M
Age: 20-29 ani
“ Grozava💥 ”
Cel mai bun demachiant! Nu mai ramane urma de makeup si nu necesita clatire! Yass
De Anonim
“ Super ”
Asa cum m-a obișnuit aceasta marca, si aceasta apa micelara este extrem de buna , si perfecta pentru tenul meu cu probleme .
De Anonim
“ Eficienta ”
Buna! Eu sunt multumita de produsele acestui brand. De fiecare data ma salveaza din incurcaturi si ma ajuta cu tenul meu problematic.Eu va multumesc ca existati si ca faceti aceste minunatii de produse!
De Anonim
“ Foare multumita ”
Imi curata fața foarte bine și nu îmi lasă senzația de piele care strânge.
De Anonim
“ Produsul este deosebit. ”
Iubesc acest produs pentru ca este foarte bun pentru piele, este unul din produsele pe care le utilizez zilnic.